دسته‌بندی نشده

تالار پذیرایی قصر ملک

باغ تالار پذیرایی قصر ملک

باغ تالار قصر ملک یکی از تالارهای قدیمی و با سابقه احمدآباد است که در میدان پیامبر واقع شده است. تالار قصر ملک با در اختیار داشتن دو سالن مجزا و بسیار مجلل و با زیبا آمادگی پذیرایی از مراسم و میهمانی‌های شما را دارد. تالار عروسی قصر ملک احمدآباد دارای ظرفیت پذیرایی بیش از ۵۰۰ نفر است و از تیرماه سال ۱۳۸۵ تأسیس شده و آغاز به‌کار نموده است.

ورود به تالار بسیار مجلل قصر ملک که در طراحی کلاسیک آن هیچ نکته‌ای از دید طراحان برجسته آن پنهان نمانده است، این اطمینان خاطر را به شما می‌دهد که به مکانی متفاوت پای نهاده‌اید که می‌تواند مطابق با شأن شما پذیرای میهمانانتان باشد.
رنگ و مواد کارشده بر روی دیوارها با نرده‌های فرفورژه، با انحنائی نرم شما را به دو طبقه فوقانی محل قرارگیری سالن‌ها هدایت خواهد نمود.
ورود به سالن پذیرایی با سقف‌هایی بلند و کم ستون بی‌شک تالارهای بزرگ در تاریخ هنر معماری کلاسیک را در ذهن هر بیننده‌ای نمایان خواهد نمود.
آراستن میزها با گل‌های زیبا و با طراوت، بیانگر ظرافتی است که در پس این نظم نهفته است.
مدیریت و کارکنان موقر، مؤدب و آموزش‌دیده واحد تشریفات با نهایت دقت بر همه‌چیز نظارت دارند و پذیرایی بسیار مجلل آنان با منوهای فوق‌العاده لوکس و تشریفاتی از میهمانان شما بر احساسی که از بدو ورود به تالار قصر ملک داشته‌اید مهر تائید خواهند نهاد. چنین فضائی این امکان را فراهم نموده است تا کسانی که مایل هستند از میهمانان خود در محیطی مجلل و باشکوه به نحوی فاخر پذیرایی نمایند؛ تالار قصر ملک را به‌عنوان انتخاب اول خود قرار دهند
ازدواج پیوندی است که درنهایت پاکی و صمیمیت میان دو انسان برقرار می‌شود، هر خانواده‌ای علاقه‌مند است که نهایت تلاش را برای هر چه زیباتر برگزار نمودن چنین پیوندی انجام دهد.

دو سالن مجزا برای خانم‌ها و آقایان و یک سالن عقد زیبا که با سلیقه بسیار آراسته‌شده است با تشریفات بی‌نظیر و پذیرایی با انواع غذاهای لذیذ خاطره‌ای به‌یادماندنی در ذهن شما و میهمانان گران‌قدرتان به یادگار خواهد نهاد.
تالار پذیرایی قصر ملک آماده است تا مراسم خاص شما را آن‌گونه که آن را طراحی می‌کنید برگزار نماید.
مراسم دیپلماتیک و اداری و سمینارها و همایشها و نمایشگاه در تالار پذیرایی قصر ملک
سفارتخانه‌ها و ارگان‌های دولتی و شخصی بسیاری تالار قصر ملک را برای برگزاری مراسم و میهمانی‌های رسمی و غیررسمی خود انتخاب نموده‌اند.
معماری بسیار فاخر؛ کارکنان آموزش‌دیده و پذیرایی در کلاس بین‌الملل از علل اصلی این انتخاب است.

گالری تصاویر

قبل
بعدی

فیلم ها

تلفن های تالار پذیرایی

۰۲۱۵۶۷۱۲۸۶۸
۰۲۱۵۶۷۱۳۴۶۸

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.